Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray-Ban Wayfarer brunmelerade solglasögon - Snygga Ray-Ban Wayfarer solglasögon med brunmelerad båge och svarta polariserade glas. Klassisk fyrkantig form med silverdetaljer vid bågens front. Modellen är RB4147 och passar dig som gillar tidlös stil med en touch av retro.
Ray-Ban Wayfarer Solglasögon - Riktigt snygga solglasögon från Ray-Ban. Aldrig använda. Tillbehör medföljer. Glaset har en lila tint. Fraktas samma dag som köp!
Ray-Ban Wayfarer Solglasögon - Riktigt snygga solglasögon från Ray-Ban. Aldrig använda. Tillbehör medföljer. Glaset har en grön tint. Fraktas samma dag som köp!
Ray-Ban solglasögon brunmelerad - Snygga Ray-Ban RB4147 solglasögon med brunmelerad båge i klassisk wayfarer-stil. Glasen är bruna och bågen har ett coolt sköldpaddsmönster. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under soliga dagar.
Ray-Ban Wayfarer solglasögon - Snygga Wayfarer solglasögon från Ray-Ban med klassiskt leopardmönster och gröntonade glas. Bågarna är i plast och har Ray-Ban-logga på sidan. Har tappat bort skalet så pris går att diskutera
Svarta Ray-Ban Wayfarer solglasögon - Klassiska svarta Ray-Ban Wayfarer solglasögon med glansig båge och mörka glas. Snygg och tidlös modell som passar till allt. Ray-Ban-logga syns på både glas och skalmar. Perfekta för att ge din look en cool vibe.
Ray-Ban solglasögon brunmelerad - Snygga Ray-Ban solglasögon med brunmelerad båge och mörka glas. Klassisk och tidlös design med Wayfarer-inspirerad form. Perfekta för att lyfta din stil under soliga dagar.
Ray-Ban Wayfarer brunmelerade solglasögon - Snygga Ray-Ban Wayfarer solglasögon i brunmelerad plast med klassisk form och mörka glas. Modellen är RB4147 och de kommer med originalfodral och putsduk. Perfekta för att lyfta din stil under soliga dagar.
Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad
Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad - 0 Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad - 1 Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad - 2 Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad - 3

Ray-Ban Wayfarer solglasögon brunmelerad

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Ray-Ban
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

329 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Ray-Ban Wayfarer solglasögon med brunmelerad båge och mörka glas. Klassisk modell med coolt mönster och ikonisk logga på linsen. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.

Onko
Onko
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Stilrent handgjort Halsband med Havspärla - Stilrent handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter. Naturlig havspärla och ett hänge på 1,5 cm. Kedja av rostfritt stål, nickelfri och allergivänlig.
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Nya Fyra chunky ringar med pärlor och blomma - Säljer ett set med fyra statement-ringar i guldton. En ring har en stor oregelbunden vit pärla, en är formad som en blomma, en har en abstrakt vågig design och en har en pärla infattad i en snirklig guldram. Perfekt för dig som gillar unika och iögonfallande accessoarer.
Vintage watch - Vintage quarts watch i väldigt bra skick. 36mm
Dior guldarmband med pärlor och stjärna - Exklusivt armband från Dior i guldtonad metall med glittrande CD-logo, två vita pärlor och en liten stjärndetalj. Kedjan har en rund Dior-tag och smidig karbinlås. Kommer med original ask, påse och band. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.