Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart moppe hjälm från LS2 - Säljer en svart hjälm från LS2, modell Stream II. Hjälmen har en klar visir och ventilation upptill. Perfekt till nu när moppe säsongen drar igång!
Svart MC-hjälm LS2 FF353 med visir - Säljer en svart MC-hjälm från LS2, modell FF353, med spegelvisir och extra klart visir. Hjälmen har sportig form, ventiler framtill och röd insida. Perfekt för dig som vill ha cool look på hojen. Visiret är lätt att byta och hjälmen har snabbspänne.
Svart moped hjälm från Takachi - Säljer en svart Takachi TK-30 hjälm den är använd ett bra tag men den funkar som en ska  . Den har en stilren design med justerbart spänne och ventilationsöppningar. Perfekt för motorcykelentusiaster som söker både säkerhet och stil.
Svart MC-/Mopedhjälm storlek M - Specifikationer Märke/modell: V-Can fullface Storlek: M (57–58 cm) – se bild för etikett Färg: Matt svart Godkännande: CE-godkänd för MC (P/J-godkänd om moped krävs) Användning: Endast en enda åktur, inga repor eller slitage Visir: Klart standardvisir – ingenting att byta/komplettera Inredning: Avtagbar/ tvättbar innervaddering, mjukt klaffskydd över hakan, skön passform Reglage/lås: Standard hakspänne, enkelt att justera även med handskar på Extra: Dustbag medfölje
Svart motorcykelhjälm/ moped hjälm med visir - Säljer en grå motorcykelhjälm/moped hjälm med klart visir. Har ventilation på uppe på huvudet och där fram. Ganska oanvänd aldrig fått någon skada på hjälmen.
Svart E keps - Snygg keps
Elvira
Elvira
Svart LS2 mopedhjälm
Svart LS2 mopedhjälm - 0 Svart LS2 mopedhjälm - 1 Svart LS2 mopedhjälm - 2 Svart LS2 mopedhjälm - 3

Svart LS2 mopedhjälm

Storlek: s 55/56
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart integralhjälm från LS2 med matt finish och tydlig logga framtill. Hjälmen har ett stort visir och ventiler på ovansidan för extra luftflöde. Invändigt är den vadderad för komfort och säkerhet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look på hojen. Inbyggda solglasögon. lite repig och smink i hjälmen annars fint skick. nypris ca 1000

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad ring med hjärtdetalj - Cool ring i guldfärg med ett stort hjärta i mitten och två spetsiga detaljer på sidorna. Ringen har en chunky design som verkligen sticker ut och passar dig som gillar statement-smycken. Perfekt att matcha med andra guldsmycken för en unik look. Rostfri
Valentino Garavani Rockstud armband - Coolt armband från Valentino Garavani i ljusbeige skinn med ikoniska pyramidformade nitar i guld. Justerbart spänne med logga och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer med originalpåse och box från Valentino.
 Korthållare  - Snygg korthållare i brunt och svart skinn med klassiskt monogrammönster.Slimmad design med plats för flera kort, perfekt att fästa (magnet) på mobilen . Lyxig och stilren accessoar för dig som gillar designer.