Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Seiko klocka - Hej, säljer min gamla seiko klocka. Den är i fint skick och saknar repor eller andra märken. Pris kan diskuteras vid en snabb affär. Om ni har frågor är det bara att höra av sig.
Seiko automatisk klocka i roséguld - Snygg Seiko automatisk klocka i roséguld med länkarmband och brunt urtavla med diskreta ränder. Urtavlan har datumvisning och tydliga indexmarkeringar. Klockan har en modern, lyxig känsla och passar perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Seiko  herrklocka  - Säljer en snygg Seiko kronograf med rund boett och länkarmband i silverfärgat stål med guldfärgade detaljer. Urtavlan är mörkblå med tre subdials och datumvisning. Klockan har tydliga knappar i guld på sidan och klassisk Seiko-gravyr på baksidan.
Seiko Mod - Säljer nu en riktigt snygg seiko klocka som är modifierad, klockan har en arabic dial urtavla. Klockan är en automatisk klocka med måttet 39 mm. Märke: Seiko. Urverk: NH36A. Glas: Safir. Armband: Rostfritt stål. Det som är nytt är självaste urtavlan som är en mer stilig is/himmelsk blå färg med arabiska siffror. Klockan är i nyskick och allt fungerar som det ska. Skriv till mig om ni har några funderingar, jag är även uppen för bud!
Seiko mod  - Säljer en sjukt snyggt byggd Seiko klocka med blå urtavla, romerska siffror och datumvisning. Klockan har en silverfärgad länk i rostfritt stål och räfflad bezel. Automatisk rörelse synlig genom baksidan.
Seiko Datejust brun/silver/guld klocka - Snygg Seiko Datejust med brun urtavla, guldiga index med stenar och tvåfärgad länk i silver och guld. Boetten är dekorerad med glittrande stenar runt ringen och har datumfönster vid kl 3. Klassisk och lyxig design som sticker ut.
Seiko mod - Stilren klocka i silverfärgat stål med vit urtavla och datumvisning. Klockan har en räfflad bezel. Automatisk seiko klocka
Seiko mod  - Intressekoll vill veta vad man skulle kunna få för denna rätt pris så är den din box och extra länk tillkommer
Oliver

Seiko

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna stilrena klocka! Utverket är självklart ett nh35 så klockan tickar på som den ska! Har sålt en del seikos sedan innan så tveka inte på att höra av er😄

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Valentino armband med nitar - Snyggt armband från Valentino Garavani i mörkgrönt/grågrönt läder med ljust guldfärgade nitar. Justerbart spänne och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer i original ask och extra nitar etc. Enda defekten: man ser på armbandet vart det varit spänt (se sista bild). Och behövs även putsas lite på spännet, mer bilder kan skickas vid förfrågan.
SassyLeo(M);Medium Stiletto;Curved - Snygga handgjorda press-on naglar i en medium stilettoform med beige och svart leopardmönster, dekorerade med ljusrosa 3D-rosetter och pärldetaljer. Naglarna har en glansig finish och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha unika och trendiga naglar.M: 16 mm, 12 mm, 12,5 mm, 11,5 mm, 10 mm
Seiko fyrkantig klocka vit/blå - Unik Seiko klocka med fyrkantigt boett i silver och blått, vit urtavla med romerska siffror och blå graffiti-text. Vit läderrem med krokodilstruktur och robust spänne i metall. Automatisk mekanism synlig på baksidan. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Handgjort halsband  - Rostfritt stål.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart gg keps - Svart gg keps med orginal lappar. Hör av er om ni har några frågor 🫡
Silverfärgat armband med rosa stenar - Snyggt och tunt armband i silverfärg med dekorativa rosa stenar formade som blad och små klara kristaller. 🩷 aldrig använt
Örhängen med strass trend populär  - Klassiska ikoniska örhängen i mindre modell