Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hoops örhängen - Assnygga festliga hoops örhängen som glittrar/skimmrar! Säljer för endast 75kr, meddela vid frågor & intresse💕💕💕🍸
Hoops Örhängen  - Jättefina örhängen som tyvärr inte kommer till användning, de är endast testade på silver hoops 25kr st eller 50 för båda
Örhängen/Hoops - Helt nya örhängen från Glitter. Frakt 15kr
Örhängen peak Hoops - Ett par superfina örhängen i silver. Säljer då jag bytt till guld!
Äkta silver hoops örhängen - Säljer ett par klassiska hoops i äkta silver. De är tunna, runda och minimalistiska – perfekta för dig som gillar en clean och stilren look. Passar till allt och är superlätta att bära hela dagen.
Äkta Silver hoops örhängen - Ett par klassiska silvriga hoops örhängen i enkel och stilren design. Perfekta för dig som gillar minimalistiska smycken och vill ha något som funkar till allt. Runda och tunna, passar både till vardagslooken och när du vill känna dig extra snygg.
Äkta Silver hoops örhängen - Säljer ett par stilrena hoops i silverfärg. Klassisk rund form som passar perfekt till dig som gillar minimalistiska smycken. Enkla att matcha med andra accessoarer och ger en clean look.
Molliee.se
Molliee.se
Hoop örhängen
Hoop örhängen  - 89 Hoop örhängen  - 90 Hoop örhängen  - 91

Hoop örhängen

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

79 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fina örhängen gjorda utav koppar och är nickelfria. Ett par för 79kr eller två för 140kr + 15kr frakt.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Valentino Garavani Rockstud armband - Coolt armband från Valentino Garavani i ljusbeige skinn med ikoniska pyramidformade nitar i guld. Justerbart spänne med logga och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer med originalpåse och box från Valentino.
Stilfullt halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål, kedjetjocklek-5mm.
Guldigt halsband med hjärthänge och droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg.  Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.