Smyckenbyjlms
Smyckenbyjlms
Örhängen
Örhängen  - 89 Örhängen  - 90

Örhängen

Storlek: X
Kategori: Accessoarer

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dessa öronhängen är ljusblåa finns i fler färger och storlekar men just dessa är stora och kostar 15kr och frakten kostar 11kr så tillsammans blir det 26kr man får frakt bevis då får man en bild på paketet och kvittot 💗 har man frågor så hör av er 💞

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Moncler Mössa - Säljer en helt ny mössa oanvänd, storlek One Size. Fraktar snabbt inom 24h efter köp. Kan även hämtas i Haninge. Skirv gärna vid fler frågor.
Nya Fyra chunky ringar med pärlor och blomma - Säljer ett set med fyra statement-ringar i guldton. En ring har en stor oregelbunden vit pärla, en är formad som en blomma, en har en abstrakt vågig design och en har en pärla infattad i en snirklig guldram. Perfekt för dig som gillar unika och iögonfallande accessoarer.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild tillkommer. Har flera färger i samma modell. Fraktar inom 24h