Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta solglasögon med strass Montini - Stora svarta solglasögon från Montini med glittriga strasstenar på bågens ovansida. Snygg oversized look och mörka glas. Perfekta för att ge en extra touch till din outfit.
Svarta Fendi solglasögon med strass - Snygga svarta solglasögon från Fendi med rektangulära bågar och ikoniska Fendi-loggor i silver och strass på sidorna. Glasögonen har en lyxig känsla och passar perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar. Pris går att diskutera
Rosa fyrkantiga solglasögon med strass - Stora fyrkantiga solglasögon i rosa med glittrande strass runt hela bågen. Glasen är tonade i rosa och bågarna är i plast. Perfekta för dig som vill sticka ut och addera extra bling till din stil.
Solglasögon  - Säljer dessa stil rena solglasögon | skick 10/10, helt nya och inga defekter | passar riktigt fint till sommaren som är här | pris kan diskuteras, kontakta vid minsta fundering
Solglasögon - Stora trendiga solglasögon i fint skick🖤😎
Solglasögon  - Bra skick  Pris kan diskuteras  Vid förfrågan får man kvitto
solglasögon  - svarta solglasögon. bra skick! skyddspåsen ingår
Molly Ladréhn
Molly Ladréhn
Ascoola solglasögon med strass
Ascoola solglasögon med strass - 89 Ascoola solglasögon med strass - 90 Ascoola solglasögon med strass - 91

Ascoola solglasögon med strass

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Färg: Svart

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Återigen ett par supercoola solglasögon som min farmor ägt. Vet inte så mycket om dem mer än att fodralet tillföljer och därav blir priset dyrare. Såååå himla coola!!!🕶️

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Buff rosa- blush - 🩷
Armband  - Guldpläterad armband I rostfritt stål
Guldigt halsband med hjärthänge och droppformade pärlor - Presentask ingår. Det finns möjlighet att köpa utan preesentask till ett lägre pris (se en annan annons på min sida).   Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Gargoyle Necklace från Maria Nilsdotter - Original pris var 3 495 kr🩷men det är först till kvarn som gäller!! Använt några gånger men har kvaliten som en hel ny. Halsbandet är 45 cm
Silverfärgad armband från Lacoste - Säljer en stilren armbandsklocka från Lacoste i silverfärgat metallmaterial. Länken har ett snyggt geometriskt mönster och klassisk Lacoste-logga på spännet. Kommer med original ask, påse och manual. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och ikoniska detaljer.
tvåfärgat armband i metall - Snyggt armband från  i klassisk tvåfärgad design med guld- och silverlänkar. Armbandet har den ikoniska kronan i guld på flera ställen och en robust, fyrkantig form. Perfekt för dig som gillar exklusiva detaljer och stilren look.
Valentino armband  - Säljer nu detta riktigt snygga Valentino armbandet! Det är endast använt en gång då det inte passar min stil alltså är det i nyskick. Bara att skriva vid frågor!
H bälte - Säljer nu ett as snyggt H bälte som passar perfekt till vilken outfit som helst!