Stella santana
Stella santana
Chimi solglasögon
Chimi solglasögon  - 0

Chimi solglasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Beskrivning

Snygga svarta solglasögon. Skriv för fler bilder

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Taira - Cupid’s Heart Necklace  - Säljer då den inte kommer till användning.
Guldfärgad ring med hjärtdetalj - Cool ring i guldfärg med ett stort hjärta i mitten och två spetsiga detaljer på sidorna. Ringen har en chunky design som verkligen sticker ut och passar dig som gillar statement-smycken. Perfekt att matcha med andra guldsmycken för en unik look. Rostfri
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Valentino Garavani Rockstud armband - Coolt armband från Valentino Garavani i ljusbeige skinn med ikoniska pyramidformade nitar i guld. Justerbart spänne med logga och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer med originalpåse och box från Valentino.
Lv bälte svart - Helt ny storlek från 115-120