Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Thomas sabo berlock - Jätte fin berlock från Thomas sabo i äkta silver.
Thomas sabo berlock  - Döskalle  Äkta silver
Thomas sabo berlock  - Klöver berlock i silver med grön detalj! Från Thomas Sabo 🍀kontakta vid frågor!
Thomas sabo berlock - Säljer en fin flygplansberlock från Thomas sabo köpt för ungefär 400kr men finns inte längre på deras hemsida bra skick har haft hyfsat länge men inte använt mycket
Thomas Sabo berlock - Unik silverfärgad berlock med rund form, tre hängande fjädrar och detaljerade hjärtmönster i mitten. Perfekt att fästa på halsband eller armband för en personlig touch.
Thomas Sabo berlock  - Jätte fin hjärt berlock från Thoms Sabo i äkta silver. Ljuset gör att den ser lite gul ut men det är den inte!
Thomas Sabo berlock  - Jätte fin berlock från Thomas Sabo i äkta silver. Ljuset gör att den ser lite gul ut men det är den inte!
Thomas Sabo berlock  - Jätte fin berlock i äkta silver från Thomas Sabo.
Miranda tranberg
Miranda tranberg
Thomas Sabo berlock
Thomas Sabo berlock - 0 Thomas Sabo berlock - 1 Thomas Sabo berlock - 2 Thomas Sabo berlock - 3

Thomas Sabo berlock

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Thomas Sabo berlock silver 925. Knappt använd då jag hittade den i min låda men behöver putsas.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Märkes bälte - Säljer nu ett riktigt fint och stiligt H3rmes bältet till ett riktig bra och rimligt pris. Hör av er vid funderingar:) ❗️är❗️dock❗️en❗️rep ❗️
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Mörkblått H bälte  - Säljer mörkblått Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Svart moncler mössa - Som ny. Inga defekter. Perfekt till vintern!
18 k Guldpläterad armband med svarta och glittriga blommor - Snyggt armband i guldfärgad metall med fem fyrklöverformade hängen, tre i svart och två dekorerade med glittrande stenar. Kedjan har en justerbar längd och en liten bricka Perfekt för dig som gillar blommiga detaljer och lite extra bling.
Buff rosa- blush - Ljusrosa fleece buff- blush. Handgjorda av vårat uf företag - Beyondbuff. Det finns ett begränsat antal så hör gärna av dig innan du köper🩷🩷Mått: 17 höjd, 27 bredd (rakt över)
Christian Dior rosa armband med tofsar - Säljer ett par snygga rosa armband från Christian Dior med broderad text och dekorativa tofsar i ändarna. Armbanden har justerbar knytning och är tillverkade i ett mjukt tygmaterial. Perfekt accessoar för att ge din outfit en lyxig touch.