Alla kategorier > Accessoarer
Fodral Marc Jacobs
Fodral Marc Jacobs - 0 Fodral Marc Jacobs - 1 Fodral Marc Jacobs - 2

Fodral Marc Jacobs

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Marc Jacobs
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

200 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Säljer nu mitt jättefina fodral från Marc Jacobs. Nästan som ny (kolla sista bilden lite smutsig på baksidan men går nog bort om man tar lite vatten och papper 💓) fodralet är köpt för något år sedan och passar en större ipad/ liten dator.

Ebba Chrona
Ebba Chrona
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
By Malene Birger kuvertväska - Snygg svart handväska från Malene Birger med beige rutigt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en stilren look med guldfärgade detaljer. Pris kan diskuteras lite vid snabbt köp
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart Fendi bälte med FF-spänne - Säljer ett svart Fendi-bälte med ikoniskt FF-spänne i metall. Bältet har diskret rutigt mönster och är gjort i äkta skinn med präglad textur. Kommer i original ask och påse, perfekt för dig som vill ha en lyxig detalj till outfiten.
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Maria Nilsdotter halsband  - Unikt halsband med grov silverfärgad kedja, dekorerat med fem vita pärlor och två säkerhetsnålar som edgy detalj. Perfekt statement-piece för dig som gillar att sticka ut och mixa klassiskt med punk. Snyggt att bära till både t-shirt och skjorta.