Alla kategorier > Accessoarer
Silvrigt armband och ring med pärlor
Silvrigt armband och ring med pärlor - 0 Silvrigt armband och ring med pärlor - 1 Silvrigt armband och ring med pärlor - 2

Silvrigt armband och ring med pärlor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Frakt från 33 SEK
Beskrivning

Säljer ett minimalistiskt silvrigt armband med två vita pärlor i ändarna och en matchande enkel silvrig ring. Båda har en stilren, lite oregelbunden form som ger en cool och modern känsla. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg design. Armbandet är justerbart! De är handgjorda!💕

C.S smycken
C.S smycken
(18)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med pärlor  - Guldpläterat halsband med pärlor.  Kedjetjocklek-8mm
Örhängen  - Laika💓🥰😍egengjorda örhängen i rostfritt stål, gjorda och designade med kärlek. 129 kr/par, 139 kr/ glittriga par. Just nu jättebra erbjudanden, se bild 3 !! (Tryck på bilden för att se all text) 😍🎁frakt antingen via Plick eller via mig då postar jag med frimärke 22 kr. Om folk bor nära mig kan jag åka och lämna med frakt på 15 kr, men möts inte upp.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldhalsband med pärlor - Snyggt halsband i guldtonad kedja med hängande vita pärlor! Köpte på plick!🌟
Gucci bälte - Säljer ett Gucci GG Supreme bälte med klassiskt monogrammönster i blått och beige. Bältet har en stor rund silverfärgad GG-spänne och är tillverkat i skinn med tryckt canvas på framsidan. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Stilfullt halsband  - Material-rostfritt stål. Liknande Maria Nilsdotters smycke.✏️Beteckningen för rostfritt stål – 201 – en lägre klass, kan reagera snabbare med vatten, parfymer och oxidera.
 Burberry bälte - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och röd. Bältet har ett stort guldfärgat spänne med Burberrys ikoniska TB-logga.
Ioaku la fleur ring i silver  - Säljer en stor och iögonfallande ring i silverfärg med detaljerade blommor som sträcker sig över fingret. Ringen har en glansig finish och flera blommor i olika storlekar, vilket ger en cool och unik look. Köptes för 600kr men säljer för 200kr❤️den är justerbar