Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island Mössa - - Stone Island Mössa - Strl: US  - Skick: 7-10, minimalttt hål i mössan.  - Stockx pris: 160$ - Kom PM för mer information
Stone island mössa - Aldrig använd helt ny  Pris kan diskuteras
Stone Island mössa  - Stone Island mössa, aldrig använd
Svart mössa från Stone Island - Svart Stone island mössa köpt på NK i Göteborg för ungefär 5-6 år sedan. Den har dock råkat slängas in i tvätten och krympt en del, därför hade den nog passat bättre på dig som har ett lite mindre huvud, elelr om du vill att den ska sitta nästan lite som en skull cap.
Svart ribbad mössa från Stone Island - Snygg svart ribbad mössa från Stone Island med deras ikoniska logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm under kalla dagar. Passar både till vardags och mer avslappnade tillfällen. En stilren accessoar för vintern!
Svart mössa från Stone Island - Snygg svart mössa från Stone Island med broderad logga framtill. Säljs oanvänd och prislappen sitter fortfarande på, säljer för ungefär som ny pris men ett snäpp billigare då den ändå räknas som begagnat. kan tänka mig gå ner om affären sker snabbt och smidigt. pm för frågor:)
Svart mössa från Stone Island - Snygg svart mössa från Stone Island med ribbad design och logotyp framtill. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar.
Svart mössa från Stone Island - Snygg svart mössa från Stone Island med deras ikoniska logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Mössan är ribbad och har en klassisk design som passar till det mesta. Ett måste för alla som älskar streetwear! Säljer pga sugen på nåt nytt! Pris ej hugget i sten
 Stone Island mössa
 Stone Island mössa - 0  Stone Island mössa - 1  Stone Island mössa - 2

Stone Island mössa

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart ribbstickad mössa från Stone Island med uppvikt kant och klassisk broderad logotyp framtill. Märkeslapp med QR-kod för äkthetskontroll. Perfekt accessoar för kyliga dagar.

Anton
Anton
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Guldfärgad Dior halsband med bokstäver och silver halsband dior  - Säljer ett snyggt halsband från Dior i guldfärg med kedja och hängande bokstäver som stavar DIOR. Bokstaven O är dekorerad med små glittrande stenar och det finns även en liten stjärndetalj på kedjan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Guldörhänge från Maria Nilsdotter - Säljer ett snyggt örhänge från Maria Nilsdotter i guldfärgad metall. Designen är modern med en spetsig hängande detalj och rund ring. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill ha något unikt i smyckeslådan. Skriv för fler bilder! Boxen kommer med
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL
Burberry bälte rutig skinnväst med B-spänne - Klassisk och tidlös design som passar till både vardag och outfit. Burberry med hög kvalitet och snygga detaljer. Ett måste i garderoben – lätt att styla och passar både dam & herr.
Herme’s bälte - Helt nya, fraktas inom kort tid
Rutig Burberry bälte med guldfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, rött och brunt. Bältet har ett stort guldfärgat spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Insidan är svart och materialet känns lyxigt och robust.