axel
axel
 glasögon
 glasögon - 89  glasögon - 90

glasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

109 SEK

Beskrivning

Glasögon från Haga. Skick:9/10 nyskick. Jag säljer dessa solglasögon eftersom jag inte använder dem längre. Hör av dig vid frågor och funderingar!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Korthållare  -  Den perfekta julklappen till någon du bryr dig om! En snygg och praktisk plånbok som gör vem som helst glad. Den kommer dessutom i dess förpackning, så den är redo att ge bort direkt.
Pärl halsband  -  Så fina dropp pärlhalsband! Gjort själv💞 Har endast i silver just nu men om guld önskas så kan jag köpa in det!💓   🌟39-43cm
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, silverpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt halsband med pärlor - Finns även i guldpläterad variant.   Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: Rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38–43 cm Nickelfria och handgjorda.
Rosa ribbstickad mössa från Moncler! - Rosa ribbstickad mössa i Onesize från Moncler. Ny med lappar.