Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå Dsquared2 keps med patch - Snygg mörkblå keps från Dsquared2 med stor broderad patch framtill och röd lönnlöv-detalj. Justerbar rem baktill med metallspänne och broderad text 'Dean & Dan Caten'. Tillverkad i bomull, perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Mörkblå Dsquared2 ICON keps - Snygg mörkblå keps från Dsquared2 med stor vit broderad ICON-text framtill. Justerbar metallspänne med ICON-gravyr baktill. Kepsen har böjd skärm och diskret ton-i-ton ICON-mönster över hela tyget. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Mörkblå Dsquared2 keps med patch - Keps som aldrig är använd. Kvitto finns.
Mörkblå keps från Dsquared2 - Snygg mörkblå keps från Dsquared2. Kepsen har justerbar passform och text bak. Perfekt för en cool och avslappnad stil. Säljer den då jag inte använder den längre
Dsquared2 ICON keps - Ljusblå keps använd 3 månader
Dsquared2 keps - Dsquared2 keps! Riktigt snygg keps som är lite sliten men det är dsquared2 känt för så Inget man märker av. Köpt på NK för något år sen.
Dsquared2 keps  - Äkta Dsquared2 keps. Aldrig använt utomhus, bara testad. Köpt från hemsidan.
Dsquared2 keps  - Säljer en svart keps från Dsquared2 med broderad gul text 'ICON' framtill och 'DSQUARED2' baktill. Justerbar rem baktill för perfekt passform. Klassisk och stilren keps som sticker ut med sin tydliga logga.völdigt anvönd gör och tvätta
Mörkblå keps från Dsquared2
Mörkblå keps från Dsquared2 - 89 Mörkblå keps från Dsquared2 - 90 Mörkblå keps från Dsquared2 - 91 Mörkblå keps från Dsquared2 - 92

Mörkblå keps från Dsquared2

Storlek: justerbar
Kategori: Accessoarer
Märke: DSQUARED2
Färg: Blå

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mörkblå keps från Dsquared2 med ett broderat märke på framsidan som visar texten 'DSQUARED2 TWINS' och en röd lönnlöv. Kepsen har en justerbar rem på baksidan och texten 'DEAN & DAN CATEN' broderad i rött. Riv märkerna på framsidan av kepsen är en del av designen. Pris kan diskuteras!

Albin Elezaj
Albin Elezaj
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Caroline Svedbom armband med rosa kristaller - Snyggt armband från Caroline Svedbom, den har tappat lite färg men annars är den i fint skick💗💗säljer endast då jag vill byta till guld smycken💗
Silverfärgad kedjehalsband med pärlor - Chunky halsband i silverfärgad rostfritt stål.  Kedjetjocklek-9mm.  Bra kvalitet.
Maria Nilsdotter Halsband - Säljer detta Maria Nilsdotter halsband i guld som är helt nytt, box samt allt som kommer med ingår! Nypris är 3195kr💗bara att skriva om du har frågor😊
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Rutig Burberrys halsduk i lammull - Säljer en klassisk rutig halsduk från Burberrys i beige, svart, vit och röd. Halsduken är tillverkad i 100% lammull och har fransar i ändarna. Den ikoniska rutiga designen ger en tidlös vibe och passar perfekt till höst och vinter. Inga defekter. Hör av dig vi frågor eller funderingar🤩😃👍.
Ioaku la fleur ring i silver  - Säljer en stor och iögonfallande ring i silverfärg med detaljerade blommor som sträcker sig över fingret. Ringen har en glansig finish och flera blommor i olika storlekar, vilket ger en cool och unik look. Köptes för 600kr men säljer för 200kr❤️den är justerbar