Pablos
Pablos
Svart keps från Fendi med logomönster
Svart keps från Fendi med logomönster - 0 Svart keps från Fendi med logomönster - 1 Svart keps från Fendi med logomönster - 2 Svart keps från Fendi med logomönster - 3 Svart keps från Fendi med logomönster - 4

Svart keps från Fendi med logomönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Fendi
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

650 SEK

Beskrivning

Snygg svart keps från Fendi med diskret FF-logomönster över hela kepsen. Justerbar rem baktill i svart skinn med Fendi-tryck. Kepsen är tillverkad i bomull och har klassisk böjd skärm. Perfekt accessoar för en trendig streetstyle-look.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
GG keps - Helt ny GG dubai keps, storlek M, Dustbag samt tags medföljer, Box medföljer ej
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild tillkommer. Har flera färger i samma modell. Fraktar inom 24h
Grön klocka från Doventi med stållänk - Snygg klocka från Doventi med grön urtavla och datumvisning. Klockan har en rund boett i silverfärgat stål och matchande länkarmband. Stilrena indexmarkeringar och quartz-urverk gör den både modern och enkel att bära till olika outfits.
L och V bälte - Perfekta bältet för just dig, denna bältet är väldigt populär pågrund av dens vackra marieral och hur den passar med alla dina outfits och gör dom complete