Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart ribbad mössa från Stone Island - Snygg svart ribbad mössa från Stone Island med deras ikoniska logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm under kalla dagar. Passar både till vardags och mer avslappnade tillfällen. En stilren accessoar för vintern!
Svart Stone Island mössa - Säljer min svarta stickade Stone Island mössa
Svart mössa från Stone Island - Svart mössa från Stone Island med klassisk logotyp på framsidan. Snygg och enkel design som passar till de flesta stilar. Mössan är tillverkad i mjukt material och levereras i originalförpackning.
Svart mössa från Stone Island - Svart ribbstickad mössa från Stone Island med klassisk logotyp framtill i gult och blått. Mössan har uppvikt kant och är tillverkad i mjukt material som håller dig varm under kalla dagar.
Svart mössa från Stone Island - Snygg svart mössa från Stone Island med deras ikoniska logga framtill. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar. Mössan är ribbad och har en klassisk design som passar till det mesta. Ett måste för alla som älskar streetwear! Säljer pga sugen på nåt nytt! Pris ej hugget i sten
 Stone Island mössa - Svart stone island mössa i mycket fint skick inga hål eller liknande . 100%✅ äkta
Stone island mössa - Svart Stone island mössa. (går att skanna qr). Äldre modell. Pris går såklart att diskutera. Säg till vid frågor.🤝🏼
 mössa från Stone Island - Klassisk svart mössa från Stone Island med uppvikt kant och logotyp framtill. Tillverkad i ribbstickat material som ger en snygg och enkel look. Perfekt för kyliga dagar. Ny pris 2000. Priset är inte fast så kom och buda
Hoffe

Svart ribbad mössa från Stone Island Nypris 1999

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Stone Island

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart ribbad mössa från Stone Island. Den är i mycket bra skick och perfekt för höst och vinter. Mössan har en broderad logga framtill och är gjord i ett mjukt material som håller dig varm. Passar perfekt till både vardag och fest! Öppen till prisförslag!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Valentino armband med nitar - Snyggt armband från Valentino Garavani i mörkgrönt/grågrönt läder med ljust guldfärgade nitar. Justerbart spänne och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer i original ask och extra nitar etc. Enda defekten: man ser på armbandet vart det varit spänt (se sista bild). Och behövs även putsas lite på spännet, mer bilder kan skickas vid förfrågan.
SassyLeo(M);Medium Stiletto;Curved - Snygga handgjorda press-on naglar i en medium stilettoform med beige och svart leopardmönster, dekorerade med ljusrosa 3D-rosetter och pärldetaljer. Naglarna har en glansig finish och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha unika och trendiga naglar.M: 16 mm, 12 mm, 12,5 mm, 11,5 mm, 10 mm
Seiko fyrkantig klocka vit/blå - Unik Seiko klocka med fyrkantigt boett i silver och blått, vit urtavla med romerska siffror och blå graffiti-text. Vit läderrem med krokodilstruktur och robust spänne i metall. Automatisk mekanism synlig på baksidan. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Handgjort halsband  - Rostfritt stål.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart gg keps - Svart gg keps med orginal lappar. Hör av er om ni har några frågor 🫡
Silverfärgat armband med rosa stenar - Snyggt och tunt armband i silverfärg med dekorativa rosa stenar formade som blad och små klara kristaller. 🩷 aldrig använt
Örhängen med strass trend populär  - Klassiska ikoniska örhängen i mindre modell