Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta glasögon från Prada - Snygga svarta glasögon från Prada med markerad, fyrkantig båge och ikonisk logga i silver på sidorna. Glasögonen har en modern och trendig look som verkligen sticker ut. Perfekta för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig känsla. ❗️ALDRIG ANVÄNDA ❗️ splitternya, passar ej min huvudform. Köpta för runt 2000kr. Pris går att diskuteras
Svarta runda glasögon - Snygga svarta glasögon med rund form och tunn båge. Perfekta för dig som gillar en klassisk och stilren look. Passar till många outfits och ger en cool vibe.
Svarta rektangulära glasögon - Stilrena svarta glasögon med rektangulära bågar. Passar dig som gillar en klassisk och enkel look. Bågarna är i plast och har en diskret design som funkar till det mesta.
Svarta glasögon - Säljer ett par svarta solglasögon med cool, och modern stil. Passar perfekt till din outfit, oavsett om det är sommar eller inte.
Svarta glasögon!! - Ett par solglas ögon till salu för att det inte används. Det är i fint skick förutom att det saknar ett näs stöd som du ser i bild 3.
Svarta glasögon - Snygga svarta glasögon med rektangulära bågar. Perfekta för en stilren look och passar till alla tillfällen. Bågarna är lätta och bekväma att bära hela dagen.
Svarta glasögon - Snygga och stilrena svarta glasögon med rektangulära bågar. Perfekta för en klassisk look.
Svarta glasögon  - Glasögon perfekt till sommarn ny sick dom passar bra
fashionresell

Svarta glasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Klocka från mockberg  - Säljer min klocka från Mockberg💕
Nightfall (S);Medium Almond - Snygga press-on naglar i en medium mandelform med vinröd och nude bas, dekorerade med vita prickar, guldiga pärlor och stjärnor. Mix av helfärgade och mönstrade naglar för en unik look. Perfekt för dig som vill ha trendiga och detaljerade naglar utan salongsbesök. S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
H bälte + lvbälte för 450kr - Helt ny
Guldfärgat halsband med pärlor - Stilrent halsband med grov guldfärgad kedja och hängande vita pärlor. Kedjan har en chunky look och pärlorna är droppformade, vilket ger en trendig och elegant känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst. Handgjort
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Guldigt armband med berlocker - Charmigt guldigt armband med flera berlocker, bland annat snäckor, körsbär, blomma och fisk. Berlockerna har detaljer i vitt, rosa, grönt och glittrande stenar. Perfekt accessoar för dig som gillar unika smycken med somrig känsla. Köpt i spanien