Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tissot klocka - Elegant klocka med kvadratisk urtavla i silver och romerska siffror. Den har en brun läderrem och en klassisk design som passar perfekt för både vardag och speciella tillfällen. Detta är en äldre modellen som är både sällsynt och eftertraktad. Klockan är i ett bra skick, men batteriet i klockan behövs byttas ut.
Tissot klocka  - Silvrig klocka från tissot i rostfritt stål.
Tissot klocka  - Tissot klocka i ett fantastiskt skick till ett bra pris tveka inte att skriva vid frågor
Tissot klocka med blå urtavla - Stilren Tissot armbandsklocka i silverfärgat stål med länkarmband och blå urtavla. Klockan har datumvisning vid klockan tre och tydliga indexmarkeringar. Klassisk rund boett och robust känsla, perfekt för dig som gillar tidlös design.
Tissot klocka Couturier Chronograph Quartz - Klocka från tissot, bra skick. Ny kostar 7 195 på klockmaster. Quartz batteri, urladdat. Måste bytas!!! Box tillkommer. Diameter: 41 mm
Guldfärgad Tissot klocka med länkarmband - Stilren guldfärgad klocka från Tissot med rund urtavla och klassiskt länkarmband i metall. Urtavlan är enkel och elegant utan siffror, och spännet har Tissots logga. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Tissotklocka
Tissotklocka - 89 Tissotklocka - 90 Tissotklocka - 91 Tissotklocka - 92

Tissotklocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Silver

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage tissot, modell Pr 100, vattentålig. Automatisk, så behöver inte batteri. Klockan fungerar men tiden är fel och datum, går säkert att lämna in och få den fixad 💖💖 går att putsa till så blir den som ny, vänligen se foton!

Viktoria Alexia Olympia
Viktoria Alexia Olympia
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Halsband med pärlor  - Handgjort kedjehalsband med pärlor. Kedjan är 7mm bred och 45cm lång. Allt i rostfritt stål förutom pärlorna. Fast pris satt efter materialkostnader och tillverkning. Köp gärna via köp nu, snabb leverans.
Vintage watch - Vintage quarts watch i väldigt bra skick. 36mm
Dior guldarmband med pärlor och stjärna - Exklusivt armband från Dior i guldtonad metall med glittrande CD-logo, två vita pärlor och en liten stjärndetalj. Kedjan har en rund Dior-tag och smidig karbinlås. Kommer med original ask, påse och band. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.