Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stetson keps  - Säljer denna Stetson keps. 100kr
Stetson keps  - Snygg truckerkeps från Stetson med broderat naturmotiv och texten 'Exploring Nature Since 1865'. Framsidan är mörkgrå med detaljer i blått och orange, och skärmen är beige. Baksidan har mesh i grått för extra ventilation. Perfekt för dig som gillar outdoor och cool stil.
Stetson keps - Snygg Stetson keps i blå! Den är storlek 54. Trodde den skulle vara bättre men insåg att det inte riktigt var min stil, därför är den bara använd en gång. Det är inga fläckar eller nåt på den!😁
Svart Stetson keps med panterbrodyr - Snygg svart truckerkeps från Stetson med broderad panter och gul text framtill. Kepsen har mesh på sidorna och justerbar snapback baktill. Broderade detaljer i rött och blått ger en cool kontrast. Perfekt för dig som vill sticka ut med streetstyle. Kepsen är andvänd i några veckor fick bra frisyr så andvänder inte keps längre. Skriv om ni undrar något. Kan sänka priset
Stetson Malibu California keps - Snygg truckerkeps från Stetson med broderad Malibu California-motiv och strandbuggy på framsidan. Framsidan är beige med färgglad brodyr, blå böjd skärm och svart mesh baktill för extra ventilation. Perfekt för dig som gillar retrostil och coola detaljer. Helt ny har aldrig andvänt kepsen. Kan sänka pris.
Stetson beige keps med björntryck - Snygg beige och brun keps från Stetson med broderad björn som håller en blå fisk i munnen. Framsidan har texten 'Wild Life' och 'Since 1865'. Kepsen har böjd skärm med vita sömmar och paneler i olika nyanser av beige och brunt. Perfekt för dig som gillar coola detaljer och djurmotiv. Ett svart sträck uppe på kepsen har inte testat att tvätta bort
Stetson Explorer Club keps - Snygg keps från Stetson Explorer Club med vit front och svart mesh på sidorna och bak. Tryck i blått och rött med coolt retro-utseende. Perfekt för dig som gillar äventyr och streetstyle. Justerbar passform och klassisk böjd skärm.
Jusn

Stetson keps

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Accessoarer

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris 350kr säljer den för 120kr

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
ChocoNight(XS);Meidum Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i brunt och beige med coola mönster, vita detaljer och guldiga dekorationer. Mix av handmålademönster, prickar och stjärnor. Kommer i storlek  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm . Perfekt för dig som vill ha unika naglar utan att gå till salong.
Klocka från mockberg  - Säljer min klocka från Mockberg💕
Guldfärgat halsband med pärlor - Stilrent halsband med grov guldfärgad kedja och hängande vita pärlor. Kedjan har en chunky look och pärlorna är droppformade, vilket ger en trendig och elegant känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst. Handgjort
2 lv mössor för 450kr - Helt ny med dust bag
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
Guldigt armband med berlocker - Charmigt guldigt armband med flera berlocker, bland annat snäckor, körsbär, blomma och fisk. Berlockerna har detaljer i vitt, rosa, grönt och glittrande stenar. Perfekt accessoar för dig som gillar unika smycken med somrig känsla. Köpt i spanien