Alla kategorier > Accessoarer
Dam parfym
Dam parfym - 89 Dam parfym - 90

Dam parfym

Storlek: 90ml
Kategori: Accessoarer
Färg: Rosa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer den här splitt nya Mon Paris. Plasten är fortfarande kvar som du ser på bilden. Jag fick den men det var fel så jag testar att sälja den. Nypris - 1500 Bara att höra av sig vid minsta fråga!

Amanda
Amanda
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL
Ferregamo Bälte  - Säljer ett helt nytt bälte. Storlek 110. Snabb frakt.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Armband  - Några finns i silver
Silverfärgad klocka x Doventi  - 🌟 Doventi - Helt ny och oanvänd klocka i toppskick!  🎁 Levereras komplett med originalbox. ✨ Perfekt skick, garanterat utan defekter. ⚙️ Enkel justering för optimal passform. 🚀 Snabb leverans samma dag – direkt till dig!
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har ljusa handtag och detaljer i skinn, samt guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och har en stilren, rundad form.