Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Örhängen med ädelstenar - 18K gulpläterade på silver med granater, sötvattenspärlor och betgskristall
Färgglatt armband med ädelstenar - Unikt armband med pärlor i olika former och färger, gjorda av ädelstenar som ametist, tigeröga, turkos och rosenkvarts. Pärlorna är slipade i både runda och kantiga former och sitter på elastisk tråd. Perfekt för dig som gillar färg och boho-stil.
Ädelstenar blandade sorter och storlekar - Totalt 6 olika stenar (kan bara lägga upp 5 bilder).
Örhängen med ädelstenar - Helt oanvända handgjorda silverörhängen med pärlor av ädelstenarna blått tigeröga / falköga samt svart obsidian 💙🖤 glänser superfint i ljuset.  Hänget är av sterling silver och resterande metall är silverpläterad koppar.  PS. Har bundle-rabatt!
Guldig vintage damklocka med länkarmband - Säljer en stilren digital damklocka från Quartz i guld med länkarmband. Klockan har en oval urtavla och digital display. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk/vintage och tidlös design.
Vintage guldig Siduna damklocka - Säljer en klassisk vintage damklocka från Siduna med guldfärgat armband och boett. Urtavlan är ljus med svarta siffror och blå visare, samt en liten sekundvisare vid sexan. Klockan har en elegant och tidlös design som verkligen sticker ut.
Armband läder och ädelstenar - Snappa armband av äkta läder och ädelstenar 50kr styck