Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brunt skärp från Tiger of Sweden - Snyggt brunt bälte från Tiger of Sweden med stilren silverfärgad metallspänne. Bältet är tillverkat i slätt skinn och har en klassisk, smal form.
Brunt skärp från Ralph Lauren RL - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med ett stort RL-spänne i guldmetall. Bältet är gjort i slätt skinn och har klassisk design med flera hål för justering. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en stilren touch.
Brunt skärp från Ralph Lauren - Säljer ett brunt bälte från Ralph Lauren. Den är 110cm lång med 10 hål för att ändra storlek och den är 2,3cm i bredd säljer den för att jag inte använder den.
Genomskinligt skärp - Supercoolt genomskinligt skärp/bälte från H&M som är köpt för ett par år sedan. Använt väldigt få gånger och är i bra skick!🙌 Tveka inte att diskutera pris, ställa frågor eller fråga om fler bilder!
Brunt skärp - Brunt skärp med silverspänne | 52 cm till mitten hålet (orginalet) | 61,5 cm till största egengjorda hålet | spännet är ej inräknat i måtten
Brunt skärp - Snyggt brunt skärp från hm, nästan aldrig använt
Brunt skärp 🤎 - Säljer detta superfina skräp ifrån ECCO i mörkbrunt läder då jag råkade köpa en för liten storlek🤎 Nypris 800kr, helt oanvänt
Brunt skärp
Brunt skärp - 89 Brunt skärp - 90 Brunt skärp - 91

Brunt skärp

Storlek: 70
Kategori: Accessoarer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brunt skärp med ormskinn/alligator-mönster och silvrigt spänne.

Elin Nordin
Elin Nordin
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart och silver klocka från Doventi  - 🌟 Doventi - Helt ny och oanvänd klocka i toppskick! 🌟 🎁 Levereras komplett med originalbox. ✨ Perfekt skick, garanterat utan defekter. ⚙️ Enkel justering för optimal passform. 🚀 Snabb leverans samma dag – direkt till dig!
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Guldiga armband med strassdetaljer - Säljer ett set med fyra guldiga armband i metall, dekorerade med glittrande strass och kristaller. Ett armband har en stor rund kristall i mitten, medan de andra har olika mönster av små stenar och geometriska former. ROSTFRITT💛.
cc motiv örhängen - Snygga örhängen i klassisk CC-form, täckta med glittrande strass. De är silvriga och små, perfekta för att ge din look en lyxig touch. Kommer i original ask. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och exklusiv design.
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.