Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd mössa från Hugo Boss - Snygg röd mössa från Hugo Boss med en diskret logga i svart. Mössan har en grå kant och är perfekt för kyliga dagar. Den är tillverkad i ett mjukt material som håller dig varm och bekväm.
Röd keps från Hugo Boss - Snygg röd keps från Hugo Boss med justerbart spänne baktill. Kepsen har en klassisk design med märkeslogga framtill och på spännet. Perfekt för en stilren look. Lite smutsig men går att tvätta bort! Ganska mycket använd, ock äkta!. Tveka inte på att höra av dig!
Hugo Boss keps - En Hugo Boss keps som är använd ett fåtal gånger. Den är i väldigt bra skick. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Hugo boss plånbok  - Den är i bra skicka, säljer den pga att jag inte använder den något.
Hugo Boss Keps - Hugo Boss Keps i fint skick. (Replika)
Hugo boss väska  - Ett hål på mitten annars funkar bra
Svart keps från Hugo Boss - Svart keps från Hugo Boss med vit logotyp framtill i modern, grafisk stil. Justerbar rem baktill med metallspänne. Klassisk böjd skärm och ventilerande hål. Tillverkad i bomull för en bekväm och snygg look.
Hugo boss keps - Säljer min boss keps, bara testad och så gott som ny, haft den i 6 månader men bara ej använt den.
hej
hej
Hugo boss parfym women
Hugo boss parfym women - 89 Hugo boss parfym women - 90 Hugo boss parfym women - 91

Hugo boss parfym women

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Hugo Boss
Färg: Röd

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En parfym av Hugo boss den luktar jätte gott men säljer den pga att jag tröttnat på lukten nu, köpt för 500kr

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Märkes bälte - Säljer nu ett riktigt fint och stiligt H3rmes bältet till ett riktig bra och rimligt pris. Hör av er vid funderingar:) ❗️är❗️dock❗️en❗️rep ❗️
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Buff rosa- blush - 🩷
Svart moncler mössa - Som ny. Inga defekter. Perfekt till vintern!
Silverfärgad klocka från Doventi  - Säljer en stilren klocka från Doventi med silverfärgat armband i metall och rund urtavla. Urtavlan är vit med romerska siffror och datumvisning. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk och clean design.
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Blå Åre mössa med tofs och brodyr - Säljer en blå stickad Åre-mössa med vit och röd text, stor tofs upptill och broderat bergmotiv framtill. Mössan har uppvikt kant och texten 'SWEDEN' samt 'ÅRE' i rött. Perfekt för kalla dagar och vintersport.