Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Silverfärgad klocka med blå urtavla - Snygg klocka med en stilren blå urtavla och datumvisning. Armbandet är i silverfärgad metall och justerbart med extra länkar. Perfekt för den som gillar en klassisk look med en modern touch. PRIS KAN DISKUTERAS
Silverfärgad klocka med blå urtavla - Snygg silverfärgad klocka från seiko med en ljusblå urtavla och arabiska siffror. Klockan har ett automatiskt urverk och en länkarmband i rostfritt stål. Perfekt för den som vill ha en stilren och tidlös accessoar.
Silverfärgad klocka med blå urtavla - Säljer en riktigt blingig klocka med silverfärgat armband och blå urtavla. Klockan är täckt med gnistrande stenar runt boetten och på länken. Romerska siffror och datumvisning på urtavlan. Perfekt för dig som gillar att sticka ut och vill ha något extra på handleden.
Silverfärgad klocka med blå urtavla - Säljer en snygg klocka i silver med en cool blå urtavla. Den har en robust metallarmband och flera små urtavlor för extra funktioner. Perfekt för både vardag och fest! 🕒✨
Silverfärgad klocka med blå urtavla från Tissot - Säljer en stilren klocka från Tissot med en blå urtavla och datumvisning. Klockan har ett silverfärgat armband i metall och en transparent baksida som visar urverket. Perfekt för den som gillar en klassisk och elegant stil.
Silverfärgad klocka med blå urtavla från Tissot - Tissot PRX Powermatic 80 är en elegant automatisk klocka med blå guilloché-urtavla, integrerad stållänk och 40 mm boett. Den har safirglas, 100 m vattenresistens och ett Powermatic 80-urverk med 80 timmars gångreserv. En perfekt kombination av retrodesign och modern prestanda. Priset går att diskutera privat
Diamant  klocka med blå urtavla - Säljer en riktigt blingad klocka med blå urtavla, romerska siffror och datumvisning. Armbandet är i silver och guld med massor av glittrande stenar. Klockan har rund form och är perfekt för dig som gillar att sticka ut med accessoarer.
Festina klocka med blå urtavla - Stilren Festina herrklocka med blå urtavla och datumvisning. Klockan har ett klassiskt runt silverfärgat boett och länkarmband i metall. Levereras i originalask med extra länkar för perfekt passform.