Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klocka - Klocka från märket rodania. Vintage från 08. Batteri måste bytas.
Klocka  - Säljer denna fina klocka då jag inte använder guld. Batteriet funkar ej men den är jättefin som en accessoar! Tryck inte på köp direkt!! Möts ej upp!✨
klocka - säljer min fossil klocka  medhörande delar tillkommer.
Klocka - Så himla snygg klocka i väldigt fint skick
Klocka - Klocka som inte är till användning, för stor på mig. Kill-unisex modell. ⭐️
Klocka - Guldfärgad klockan från Marc Jacobs i stainless steel Osäker om äkta därav priset
Klocka  - Säljer min fina klocka från IVY N  ROX, som jag köpte för 1100kr. Säljer och den är som ny för att den tyvärr inte kommer till användning. (pris kan diskuteras), och är Öppen för fler bilder eller frågor💖
Klocka  - Säljer denna trendiga guldklocka!! (Säljer dyrt då jag köpte den dyr)
Äldre klocka
Äldre klocka - 89 Äldre klocka - 90 Äldre klocka - 91

Äldre klocka

Storlek: OneSize
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin och bra skick! Nästan aldrig använd. Klockan funkar inte så man får fixa de i en affär.

Freja H
Freja H
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
Silvrigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Dior halsband i guld  - Helt nytt rostar inte, man kan bada och allt med det
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Alvaz Essentials ”Heart Arrow Ring” inspirerad ring - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Vit & silver click H armband - Säljer mitt click H armband i vit och silver som är använd ett par gånger bara. 💘säljer även en likadan i svart!
Ancne mössa mörkblå - Säljer denna mörkblå acne mössan som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️