Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svartvitt armband från Dior - Säljer ett svartvitt armband från Dior med texten 'Christian Dior J'Adior' broderad. Armbandet har justerbar knytning med tofsar i ändarna och är gjort i tyg.
Armband  - Marmor pärlarmband
Armband - Snyggt blått armband från Christian Dior med texten 'J'adior' broderad i vitt. Armbandet är gjort i bomull och har dekorativa tofsar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Armband - Snyggt armband med ett guldigt ankare som lås och tjockt, tvinnat vitt rep. Perfekt accessoar för dig som gillar marina vibes och stilrena detaljer. Ankaret ger en cool touch och armbandet är lätt att justera efter handleden.
Christian Dior J'adore armband - Snyggt armband från Christian Dior med texten 'J'adore' broderad i svart på en vit bakgrund. Armbandet är gjort i ett mjukt tygmaterial och har coola tofsar i ändarna som knyts runt handleden. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite lyxig vibe.
Christian Dior J'adior armband - Snyggt armband från Christian Dior i vit och svart textil med broderad text 'J'adior'. Justerbar med flätade band och tofsar för en cool och personlig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Christian Dior J'adior armband - Snyggt vävt armband från Christian Dior med texten 'CHRISTIAN DIOR J'ADIOR' i svart på vit botten. Armbandet har justerbara tofsar i ändarna och en cool, casual vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en touch av lyx. Kan ej garantera äkthet då jag inte har kvitto men i mina ögon så ser armbandet väldigt bra ut och är ganska säkert på att det är äkta därav priset
Vit och svart Dior armband - Snyggt beige och svart armband från Christian Dior med tydlig logga framtill. Armbandet är vävt i bomull och har svarta ränder samt knytning med fransar baktill. Perfekt för dig som gillar designeraccessoarer med cool vibe.
armband
armband - 0

armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Dior
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt armband frå' i svart på vit bakgrund. Armbandet är vävt och har en enkel, stilren design som passar perfekt till din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken.

Beratttt
Beratttt
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Svart Rutigt bälte! - Säljer detta rutiga bälte i storlek 90. Bältet är användt men i bra skick, kommer med tillbehören i bilden.
Herme’s bälte  - Stilrent herme’s bälte i svart nyskick
Ysl armband  - Riktigt stilrent Saint Laurent armband som är helt nytt i topp kvalité. Kan användas både som kille och tjej. Skriv vid frågor och funderingar :)  (om du undrar varför priset är så lågt tänk logiskt !)
Mörkblå-ljusblå - Helt nytt och inplastat mörk blått och ljus blått färgat broderat bälte i färgerna: mörkblå och ljusblå. Extremt fräscht bälte som ger din outfit en sista detalj. Finns 5 olika storlekar att välja mellan: 80-110 cm. Hör av er vid minsta fundering!