Alla kategorier > Accessoarer
Britney Spears Parfym
Britney Spears Parfym - 89 Britney Spears Parfym - 90

Britney Spears Parfym

Storlek: 50ml
Kategori: Accessoarer
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min parfym från Britney Spears för 400kr och ingen frakt. Det är 50 ml och all innehåll är kvar då doften inte passar mig. Originalpriset låg på 505 kr+frakt.

Agnes Länsmans
Agnes Länsmans
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Ljusblå acne mössa - Säljer denna acne mössan i ljusblå som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart Hermm”es bälte med silver  - Snyggt svart läderbälte från Hermm”es med ikoniskt H-format metallspänne i silverfärg. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna som ger en exklusiv känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Grå mössa med rutmönster - Snygg grå mössa med klassiskt rutmönster och vikt kant. logga på en patch framtill. Mjuk och stretchig kvalitet som känns lyxig och trendig. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiv streetstyle. GE PRISFÖRSLAG! Skriv om ni har frågor
Buff - ROME - Jättefin, varm och skön buff i en beige färg! Buffen är i polarfleece och är sydd för hand. Passar perfekt för lite kyligare dagar! Vid frågor eller funderingar är det bara att skicka ett meddelande!
Lv mössa  - Helt nytt