Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CHIMI 005 - Snygga solglasögon från Chimi i modellen COCO #005 med fyrkantig form och transparent brun båge. Glasen är tonade i brunt och bågarna är tillverkade i slitstark plast. Kommer med vit hårt fodral med text på insidan. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Bruna solglasögon CHIMI #005 Coco - Snygga solglasögon från CHIMI i modellen #005 Coco. De har en fyrkantig form och är tillverkade i brunt transparent acetat. Kommer med originalfodral. Perfekta för att lyfta din stil med en cool och modern vibe.
Svarta CHIMI #005 solglasögon - Säljer ett par svarta solglasögon från CHIMI i modell #005 Ginger. Kommer med originalfodral och putsduk. Endast använd vid något enstaka tillfälle men säljer då jag inte tycker de passar mig. De är i mycket fint och och väll omhändertagna.💕
CHIMI solglasögon 005 Brown - Super fina, inga defekter alls
CHIMI #005 Aqua - Snygga gröna solglasögon från CHIMI, modell #005 Aqua. Rektangulär form med transparent grön båge och matchande gröna linser. Kommer med originalfodral och putsduk. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och stil. Aldrig använda.
Gröna CHIMI #005 Kiwi solglasögon - Snygga solglasögon från CHIMI i modellen #005 Kiwi. Glasögonen har en transparent grön båge och matchande gröna linser i en fyrkantig form. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool färg och modern design.
Chimi #005 black  - Ett par supersnygga glasögon från chimi! Dom är ett par over shades som var en limiterad utgåva✨  Säljer dom för att dom är för små för mig och därför är dom knappt använda. Skickar med fodral och putsduk!
Chimi 005 - Gula chimi solglasögon. Modellen hette 005, nu heter de 07. Gula med spegelglas.
Chimi 005
Chimi 005  - 89 Chimi 005  - 90 Chimi 005  - 91

Chimi 005

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Brun

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Chimi i färgen tortoise, några små repor men annars i fint skick 🌸 påse och glasögonfodral ingår

Isabella Ekström
Isabella Ekström
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕
Billie Eilish BOAF halsband set - Säljer ett Billie Eilish Birds of a Feather halsband set med två silverfärgade Blohshes. Skriv gärna om ni har några frågor eller vill ha fler bilder. Ett av halsbanden är använda men är fortfarande i väldigt fint skick. Om du har Vinted rekommenderar jag att köpa dem där, eftersom jag kan lägga ut dem för billigare då jag får hela beloppet. Gäller även för diesel jeansen på min profil. Sell_out10
Herme$ Armband - Snygg som satan
Black & white Nordfors bälte - Helt nytt skärp för endast 339 kr, de finns i storlek 80-100 cm . Handgjorda med mjukt högkvalitets läder med brodering i svart, vit och grå färg. Gör så att din outfit sticker ut mer med Nordfors bälten!
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗