Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pärlarmband - Stilig och fint armband
Pärlarmband  - Stilig och fint armband
Pärlarmband - Fina armband till riktigt bra pris. super fint skick, nästan alldrig använda. Säljer då de inte kommer till användning. Köp en för 20kr eller alla för 70kr
pärlarmband - Pärarmband, ljus ljus grön färg men mer åt det fita hållet, inga defekter, aldrig använd
Pärlarmband  - Stilrent armband med svarta pärlor i en mix av blanka och matta lavastenar. Elastiskt band gör det enkelt att ta på och av. Perfekt accessoar för dig som gillar en minimalistisk och cool look.
Pärlarmband  - 4st egengjorda pärlarmband med olika texter på. Sitter skönt på armen med massa olika färger!
Pärlarmband - Pärlarmband i många olika färger. Skriv bara vilken färg du vill ha så löser jag. Helt nya.
Pärlarmband -  två armband med pärlor
Pärlarmband
Pärlarmband - 89 Pärlarmband - 90

Pärlarmband

Storlek: No size
Kategori: Accessoarer

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilig och fint armband

Albin
Albin
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har ljusa handtag och detaljer i skinn, samt guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och har en stilren, rundad form.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Rutig Burberry bälte med guldfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, rött och brunt. Bältet har ett stort guldfärgat spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Insidan är svart och materialet känns lyxigt och robust.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL