Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci plånbok - Asnice plånbok! Nyskick, säljer då den ej kommer till användning för mig! 100% äkta, skriv privat om ni har några frågor💯👌
Gucci plånbok - Fick i julklapp för några år sen men aldrig använt (skick: 10/10). Lagom stor, helt ny.
Gucci plånbok  - 7/10 i skick, köpt i oslo
Gucci plånbok  - Gucci plånbok köpt på Vestiaire 💕aldrig använd och med äkthetsintyg från Vestiaire.
Gucci plånbok - Säljer min gucci plånbok som jag köpte i butik, använd 2 gånger och nypris är 2700, Jag har kvar boxen och allt
Svart Gucci plånbok  - Snygg svart kortplånbok från Gucci i äkta skinn med präglat GG-mönster. Slimmad design med plats för flera kort, perfekt att ha i fickan eller väskan. Stilren och lyxig accessoar som lyfter din look.
Svart plånbok från Gucci  - Snygg svart plånbok från Gucci i läder med guldfärgad logotyp på framsidan. Plånboken har flera kortfack och en stilren, klassisk design som passar perfekt i fickan. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Gucci plånbok med ormtryck - Snygg svart plånbok från Gucci med ikoniskt GG-mönster och en röd och vit orm på framsidan. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i tåligt skinn med exklusiv känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Gucci plånbok
Gucci plånbok  - 0 Gucci plånbok  - 1 Gucci plånbok  - 2

Gucci plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg plånbok från Gucci i svart skinn med klassiskt GG-monogram i grått och svart. Plånboken har flera kortfack och ett fönster för ID. Kommer med original dustbag och låda, perfekt för dig som vill ha något lyxigt och stilrent i fickan. Pris kan diskuteras!!!

Chefen
Chefen
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Lvglasögon  - Dm vid intresse!
Acne mössa svart - Hej! Säljer en riktigt snygg svart acne mössa som är i helt nytt skick. ☃️
guldhalsband med pärldroppar - Halsband i guldtonad metall med sju droppformade vita pärlor som hänger längs kedjan. Kedje storlek 9mm. 40 cm, rostfritt stål.
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Louis vuitton väska - Lv väska i storlek one size, 2 band ingår och påse ingår, använd fåtal gånger och är i väldigt gott skick och bästa kvalité för bara 900kr