Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci keps - Gucci keps
gucci keps - gucci keps
Gucci keps  - Snygg keps från Gucci som är beige
Gucci keps  - Snygg Gucci keps som jag har haft ett tag men den sitter inte snyggt på mig. Är sugen på köpa annan keps. Fick den i present av min storebror och han köpte den från plick för cirka 1 år sedan
Gucci keps  - Denna Gucci keps är i jätte bra skick och är endast använd ett par gånger så är inprincip ny. Den är väldigt stilig och matchar till inprincip allt enligt mig och passar till alla väder. Den är också väldigt populär.
Gucci keps - Size M || oanvänd || kan sälja för billigare vid snabb köp||
Gucci Keps - Beige, Storlek M
Gucci keps - Knappt använd och därför säljer jag. Är lite bucklig i nätet men det fixas så fort man har på sig den
Gucci keps
Gucci keps - 89 Gucci keps - 90 Gucci keps - 91

Gucci keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Beige

2600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci keps kingsnake beige VÄLDIGT SÄLLSYNT PRIS DIKSUTERAS VID SNABB AFFÄR

Marko
Marko
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par snygga örhängen i guldfärg med tre vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har klicklås och ger en cool men elegant vibe. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Mystery box guld  - Mystery box fylld med unika guldfärgade ringar i olika former, som hjärta, kanin med rosa sten, drakflyg, vampyrtänder, masker och text som SIS och MOM. Perfekt för dig som gillar att överraska dig själv med snygga accessoarer. (Obs endast 1 Pär box, vid beställning av bundle får man alltid 2 olika!)
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.