Alla kategorier > Accessoarer
Gucci snake keps
Gucci snake keps - 0 Gucci snake keps - 1 Gucci snake keps - 2 Gucci snake keps - 3 Gucci snake keps - 4

Gucci snake keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster och en röd, vit och svart orm framtill. Kepsen har mesh på sidorna och justerbart band bak med röd-blå rand. Tillverkad i polyester och bomull, perfekt för en trendig streetwear-look. Kort hållaren ingår i priset kepsen är knappt använd men kort hållaren är endå ganska använd. Hör av dig vid funderingar pris kan diskuteras lite grann

Abid Alkurdi
Abid Alkurdi
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Stilfullt halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål.  Kedjetjocklek-7mm
Stilfullt halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål. Kedjetjocklek-7mm.
Malene birger väska - Jättefin malenebirgerväska som dessverre gått sönder lite i axelbanden, inget som inte går att laga. Skriv vid intresse av fler bilder
Armband  - 24 timmar
Svart Gucci keps med GG-mönster - Säljer en svart Gucci keps med klassiskt GG-mönster över hela kepsen. Kepsen har en snygg grön och röd rand på sidan och är tillverkad i bomullsmaterial. Justerbar baktill med metallspänne. Perfekt för dig som vill ha en lyxig streetstyle-accessoar.