Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig XIMILI klocka med rosa urtavla - Snygg klocka från XIMILI med fyrkantig, guldig boett och länkarmband i metall. Urtavlan är metallicrosa med guldiga visare och index. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med lite färg och lyxig känsla. 💕✨
Guldig fyrkantig klocka från Ximili - Stilren klocka från Ximili med fyrkantigt ur och länkarmband i guldton. Urtavlan är silverfärgad med minimalistiska markeringar och guldiga visare. Klockan har en klassisk och elegant design som sticker ut på handleden.
Guldig fyrkantig klocka med stenar - Snygg guldig klocka med fyrkantig urtavla, romerska siffror och gnistrande stenar runt boetten. Allt är rostfritt. 400kr tillsammans eller 120kr styck 💗
Guldig klocka med stenar och mönster - Säljer en riktigt snygg guldig klocka med glittriga stenar på både urtavlan och armbandet. Klockan har ett coolt mönster på länkarna och urtavlan, vilket gör den till ett statement-piece. Tillverkad i metall med detaljer som verkligen sticker ut.
Guldig klocka med glittrande stenar - Säljer en snygg guldig klocka med rund urtavla och glittrande stenar runt hela boetten. Klockan har ett elegant armband i metall med rutmönstrad detalj vid fästena och vit urtavla med guldiga siffror. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Guldig klocka med stenar - superfin klocka men används inte! vetinte riktigt måtten på klockan men skulle gissa på att det passar någon med 16cm runt handleden!!
Guldig klocka med stenar - Oanvänd. Jättefin guldig klocka med glittriga stenar, perfekt för dig som gillar att sticka ut! 😍 köpt från Streetice.eu för många år sen.
Guldig klocka från Regal med stenar - Snygg guldig klocka från Regal med länkarmband i metall och glittrande stenar runt urtavlan. Urtavlan har flera små visare och ett detaljerat mönster. Perfekt accessoar för dig som gillar bling och vill sticka ut. Lite missfärgad som ni kan se på bild, behöver batteri byte. Passar smala handled.
Guldig klocka från XIMILI med stenar
Guldig klocka från XIMILI med stenar - 0

Guldig klocka från XIMILI med stenar

Storlek: 26 mm
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

95 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg guldig klocka från XIMILI med fyrkantig urtavla och gnistrande stenar runt ramen. Länken är i metall och har en elegant design. Urtavlan är vit med romerska siffror och guldiga visare. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.

Carl
Carl
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guld klocka  - Bilderna visar en guldfärgad klocka med rektangulär urtavla och metallarmband
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Armband - Guldpläterad
 Vuitton rosa nyckelring - Säljer en snygg  Vuitton nyckelring med den klassiska -loggan i rosa och guld. Nyckelringen har en robust guldfärgad metallring och karbinhake, perfekt att hänga på väskan eller nycklarna. Lyxig och stilren accessoar som sticker ut.
Guldigt Ioaku armband - Jätte fint armband i guld ifrån Ioaku med blomdetaljer! Fick i julklapp julen 2024 men inte kommit till användning så mycket, max 10 gånger. Inga defekter och pris kan diskuteras 🤗Tyvvär är original förpackningen slängd, men kommer packeteras säkert vid beställning. (SKRIV TILL MIG INNAN KÖP NU”
Halsband med pärlor och hjärta guld  - Handgjort kedjehalsband med pärlor. Kedjan är 7mm bred och 45cm lång. Allt i rostfritt stål förutom pärlorna. Fast pris satt efter materialkostnader och tillverkning. Köp gärna via köp nu, snabb leverans.
L8hasselblad puss ring  - Puss ring från L8hasselblad i fint skick, säljer då jag vill byta till guld smycken 💗💗 Storlek: 18mm💗 Nypris: 1 100kr