Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig Miku klocka med svart urtavla - Stilren klocka från Miku med guldig länk och svart urtavla. Klockan har romerska siffror, flera dekorativa subdials och datumvisning. Metallarmbandet ger en lyxig känsla och passar perfekt till dig som gillar klassisk design med modern touch.
Guld och silver klocka med svart urtavla - Elegant klocka med en kombination av guld och silver i armbandet och en svart urtavla. Klockan har en klassisk design med tydliga markeringar och datumvisning. Perfekt för den som vill ha en stilren accessoar.
Guldig klocka från Regal med svart urtavla - En fin guld klocka som är råstfritståll från regal
Quiksilver klocka med svart urtavla - Säljer en Quiksilver klocka med svart urtavla och röda visare. Klockan har en boett i metall med en brun patina och en svart rem. Den är vattentålig upp till 195ft och har japansk quartzrörelse. Perfekt för den som gillar en robust och stilren design.
Guldig klocka från Nibosi med blå urtavla - Snygg klocka från Nibosi med guldig länk och blå urtavla. Klockan har tydliga siffror, datumvisning och robust design. Metallarmbandet ger en lyxig känsla och passar perfekt till dig som vill sticka ut med accessoarer.
Guld och silverfärgad klocka med mörkgrå urtavla - Elegant klocka med en blå urtavla och datumvisning. Klockan har en guldfärgad boett med glittrande stenar runt urtavlan. Armbandet är i en kombination av guld och silver, vilket ger en lyxig känsla.
Svart och guld klocka med fyrkantig urtavla Magnus Dagur - Snygg klocka med svart läderarmband och fyrkantig urtavla i guld. Urtavlan har detaljer i svart och guld med flera visare och en datumvisare. Perfekt accessoar för den stilmedvetne.
Guldfärgad klocka med svart urtavla - Elegant guldfärgad klocka från Himo med en rektangulär boett och svart urtavla. Klockan har romerska siffror och en länkarmband i metall. Perfekt för en stilren look. Samt vattentåligt
Guldig Miku klocka med svart urtavla
Guldig Miku klocka med svart urtavla - 0 Guldig Miku klocka med svart urtavla - 1

Guldig Miku klocka med svart urtavla

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

330 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg klocka från Miku med guldig och svart urtavla. Klockan har romerska siffror, flera dekorativa subdials och datumvisning. Metallarmbandet ger en lyxig känsla och den svarta urtavlan gör att detaljerna sticker ut.

Saimon
Saimon
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband  - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Stilfullt handgjort halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål.  Kedjetjocklek-5mm
Herme’s bälte  - Fräsch 110cm/justerbart bälte
Stilfullt halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål.  Kedjetjocklek-7mm
Malene birger väska - Jättefin malenebirgerväska som dessverre gått sönder lite i axelbanden, inget som inte går att laga. Skriv vid intresse av fler bilder