Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Playboy navelpiercing - Jättesnygg playboy navelpiercing💓Använd 1 gång och är som ny!
Playboy bunny hjärthalsband - Är använd ca 2 gånger, och har inga defekter! Perfekt för alla stilar
Playboy Bunny halsband - Säljer detta playboy bunny halsband i äkta silver💖
Playboy mössa - Super fin playboy mössa. Sitter väldigt tight på huvudet så mer som en beanie.
playboy kudde  - Playboy kudde i svart o vit vill sälja för har inte användning av den längre, den behöver bara tvättas eftersom den har följt med när vi flyttade
Playboy Armband - Playboy Armband, i en typ av läder och mått står på bilden! Aldrig bärt innan och i nyskick!⭐️
Fett vintage playboy bälte  - Trasig❗ så kom med bud har knutit ihop den😔 men tvärr fett vintage bälte från playboy 106cm ish KOM MED BUD❗❗
Svart Capslab keps med Bugs Bunny - Cool svart keps från Capslab med mesh på sidorna och bak, samt en stor patch med Bugs Bunny framtill. Skärmen är olivgrön undertill och kepsen har kontrastsömmar. På sidan finns en liten morotsdetalj. Perfekt för dig som gillar Looney Tunes och streetstyle. Helt ny från hatstore, Skick 10/10
Playboy bunny set
Playboy bunny set - 0 Playboy bunny set - 1 Playboy bunny set - 2

Playboy bunny set

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart, fluffig tyllkjol med resår i midjan. Kjolen är kort och har flera lager för extra volym. Matchas snyggt med kaninöron, krage med fluga och vita manschetter. Perfekt till halloween!

Saga
Saga
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Edblad armband  - Köptes i smycka affären för 2 år sen för 600, som ny och sååå stilren 🤍
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
guldhalsband med pärldroppar - Halsband i guldtonad metall med sju droppformade vita pärlor som hänger längs kedjan. Kedje storlek 9mm. 40 cm, rostfritt stål.
Silverarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i silverfärg med två glittriga stenar framtill. Armbandet har en tunn, elegant form och passar perfekt för dig som gillar diskreta men lyxiga detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din look.
Lvglasögon  - Dm vid intresse!