Alla kategorier > Accessoarer
New era keps
New era keps - 89 New era keps - 90 New era keps - 91

New era keps

Storlek: 59.6cm
Kategori: Accessoarer
Märke: New Era
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå new era keps med Toronto och hjärtan. Strl 7 1/2 (59.6cm). Använd fåtal gånger, nypris runt 700-750

Erik Pettersson
Erik Pettersson
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband  - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Stilfullt handgjort halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål.  Kedjetjocklek-5mm
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Malene birger väska - Jättefin malenebirgerväska som dessverre gått sönder lite i axelbanden, inget som inte går att laga. Skriv vid intresse av fler bilder
Stilfullt halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål.  Kedjetjocklek-7mm