Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Gucci keps - Äkta Gucci keps i fint skick, finns inte att köpa någonstans längre(kan gå ner i pris vid snabb affär)
Gucci Keps  - Helt ny
Gucci keps  - Exklusiv Gucci keps i beige med klassiskt GG-monogram i blått, röd-blå rand på sidan och justerbart blått läderband bak. Tillverkad i 100% bomull och läderdetaljer. Säljes med originalpåse och tags. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Gucci keps  - Äkta Gucci keps köpt från gucci affären i Danmark. kvitto, box och påse kommer med. Har bara använt den ett fåtal gånger. Pris går att diskutera.
Gucci keps  - Säljer en snygg keps från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Framsidan har två stora, detaljerade tigerhuvuden och kepsen har svart mesh på baksidan. Märkeslogga syns tydligt och materialet är en mix av canvas och mesh. Kepsen är i storlek M men är lite uttöjd så passar också folk i storlek L, ifall du inte har den storleken så kan du alltid justera den med karbobanden där bak.
Gucci keps  - Sthm stork M byten funkar också
Gucci keps - Snygg beige keps från Gucci med klassiskt GG-mönster i mörkblått och en röd-blå rand på sidan. Justerbar baktill med metallspänne. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar till din outfit.