Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Roséguldfärgad Seiko automatisk klocka - Snygg automatisk klocka från Seiko i roséguld med länkarmband och mörkbrun urtavla. Urtavlan har diskreta ränder och datumvisning vid kl 3. Modern design med markerade index och robust känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Maserati klocka - Maserati klocka som jag haft i ett antal år läder band som börjar bli slitet men annars en fin klocka
Seiko Datejust automatisk guld klocka - Snygg Seiko Oyster Perpetual Datejust med automatisk urverk, guldigt armband och boett. Urtavlan har en cool brun ton med romerska siffror och datumfönster vid kl 3. Länken är robust och glänsande, perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Maserati klocka - Helt ny precis från boxen, oanvänd.
Maserati klocka - Helt ny precis från boxen, oanvänd.
Maserati klocka  - Helt ny precis från boxen, oanvänd.
Guldig Winner automatisk klocka - Klocka utan batteri. Man laddar den genom att skaka den. Minns inte hur länge den behöver skakas för att räcka en hel dag så bäst att ha för vana att skaka den dagligen. Nyskick. Blir inte klok på det med storleks val men den är 24 cm.
Martyn Line Limited Edition Klocka - Säljer en helt ny Martyn Line Limited Edition klocka. Den har en svart urtavla med digitala och analoga visare, samt en silverfärgad länk. Perfekt för alla situationer. Kommer i originalförpackning med taggar och plast på✅💯
Maserati limited edition gold diamonds automatiskt klocka
Maserati limited edition gold diamonds automatiskt klocka - 89 Maserati limited edition gold diamonds automatiskt klocka - 90 Maserati limited edition gold diamonds automatiskt klocka - 91

Maserati limited edition gold diamonds automatiskt klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Guld

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Original pris är 10619kr, säljs för 4000kr. Är i mycket gott skick. Meddela för mer detaljerad specifikationer. Kvitto och certifikat finns. Lite mer än 1 år garanti kvar.

Mmyrttle
Mmyrttle
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Silvrigt halsband med pärlor  - Finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: Rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38–43 cm Nickelfria och handgjorda.
Guldörhänge från Maria Nilsdotter - Säljer ett snyggt örhänge från Maria Nilsdotter i guldfärgad metall. Designen är modern med en spetsig hängande detalj och rund ring. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill ha något unikt i smyckeslådan. Skriv för fler bilder! Boxen kommer med
Herme’s bälte - Helt nya, fraktas inom kort tid
Guldfärgad Dior halsband med bokstäver och silver halsband dior  - Säljer ett snyggt halsband från Dior i guldfärg med kedja och hängande bokstäver som stavar DIOR. Bokstaven O är dekorerad med små glittrande stenar och det finns även en liten stjärndetalj på kedjan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, rött och svart. Bältet har ett stort guldspänne med Burberrys B-logga och är tillverkat i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.