Alla kategorier > Accessoarer
Guldblommiga örhängen
Guldblommiga örhängen - 0

Guldblommiga örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Guld
Skick: Bra skick

80 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Eleganta örhängen i guld med ett vackert blommönster. De har en detaljrik design med två blommor i olika storlekar som ger en stilfull look. Perfekta för att lägga till en touch av glamour till din outfit.

Leelo
Leelo
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Edblad armband  - Köptes i smycka affären för 2 år sen för 600, som ny och sååå stilren 🤍
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silverarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i silverfärg med två glittriga stenar framtill. Armbandet har en tunn, elegant form och passar perfekt för dig som gillar diskreta men lyxiga detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din look.
Lvglasögon  - Dm vid intresse!
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.