Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mockberg silverfärgad armbandsklocka - Stilren armbandsklocka från Mockberg i blankt silverfärgat stål. Klockan har en rund urtavla med romerska siffror och länkarmband med polerad finish. Klassisk design som passar till många olika stilar. Helt oanvänd! Låda medföljer. 😍😍
Stilren silverfärgad armbandsklocka - Säljer en snygg armbandsklocka i silverfärgat metall med länkarmband. Urtavlan är vit med svarta siffror, röda sekundvisare och datumvisning. Boetten har markerad vridring och tydliga markeringar. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk stil.
Casio silverfärgad armbandsklocka - Klassisk Casio armbandsklocka med rund vit urtavla, tydliga svarta siffror och datumvisning. Klockan har ett stilrent armband i silverfärgat rostfritt stål och quartz-urverk. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös design. Säljer en äkta casio klocka har avänt den bara några få gånger utan prislappen ( kan gå ner i priset )
Sekonda silverfärgad armbandsklocka - Stilren armbandsklocka från Sekonda i silverfärg med klassisk rund urtavla och länkarmband. Urtavlan är vit med tydliga siffror och ramen är dekorerad med små stenar för extra bling. Klockan levereras i original ask.
Silverfärgad armbandsklocka från DKNY - Säljer en stilren och bred armbandsklocka från DKNY i silverfärgat metall. Klockan har ett rektangulärt ur med minimalistisk design och integrerat armband. Perfekt accessoar för dig som gillar modern och elegant stil.
Mockberg silverfärgad klocka rektangulär - Stilren klocka från Mockberg med rektangulärt vitt ur och romerska siffror. Använd 4-5 gånger, har sparat länkarna som ja tagit av för att få min passform. Så dom får du med. Är även intresserad av ett byte mot en likadan i guld
Silverfärgad rektangulär klocka Mockberg -  Säljer den då jag gärna vill ha en i guld så e de nån som kan tänka sig och byta mot en lika dan elelr en annan från mockberg u guld så gör jag gärna de annars så du gärna köpa den  du är intresserad !    Jag har reservdelar ,kvitto,boxen osv Stilren klocka från Mockberg med rektangulärt ur och länkarmband i blankt silverfärgat metall. Vit urtavla med svarta romerska siffror och tunna visare. Perfekt accessoar för en clean och klassisk look.
Silverfärgad rektangulär klocka från mockberg - Stilren klocka från mockberg med rektangulärt vitt ur och romerska siffror. Armbandet är i silverfärgad metall med klassisk länkdesign. Perfekt accessoar för dig som gillar en tidlös och clean look.
Mockberg silverfärgad armbandsklocka
Mockberg silverfärgad armbandsklocka - 0

Mockberg silverfärgad armbandsklocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren armbandsklocka från Mockberg med rektangulär vit urtavla och silverfärgat länkarmband. Klockan levereras i originalask och har en klassisk design som passar till många tillfällen. Nypris 1 699kr.

Alice Engberg
Alice Engberg
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silverhalsband x2 änglavingar + spiral - Säljer smycken som skapats som hobby av mig och dottern.   Halskedjan är ca 45-50cm  Bilder på berlock kan vara missvisande så är det viktigt så fråga gärna om mått 🌹  Smycken är inte av äkta guld/silver .   Inga bud godtas då priserna är så billiga❤️
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Edblad armband  - Köptes i smycka affären för 2 år sen för 600, som ny och sååå stilren 🤍
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
guldhalsband med pärldroppar - Halsband i guldtonad metall med sju droppformade vita pärlor som hänger längs kedjan. Kedje storlek 9mm. 40 cm, rostfritt stål.
Klocka - Fin klocka som är guld färgad.
Silverarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i silverfärg med två glittriga stenar framtill. Armbandet har en tunn, elegant form och passar perfekt för dig som gillar diskreta men lyxiga detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din look.