Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tory burch örhängen  - Säljer mina tory burch örhängen, kommer i dust bag och själva kasetten som den säljs med. Köpt på NK. HAR INGET KVITTO PGA FÅTT I PRESENT. Örhängena är i rostfritt stål så bra kvalité, alla stenar är kvar
Tory burch armband  -  Har nästan aldrig använt den , Jättefint armband i bra skick. I rostfritt stål
Tory Burch armband - Kommer inte längre till använd så vill gärna bli av med den via snabb affär.
Tory burch Armband  - Tory burch Armband i guld. Inga repor och i fint skick!
Tory Burch örhängen - helt nya, 3cm längd, ny model
tory burch örhängen - tory burch örhängen i väldigt bra skick
Tory burch armband - Väldigt snyggt armband men som inte kommer till användning. Nypris 1700kr. Man får påsen på köpet. Pris kan diskuteras
Tory Burch halsband - Säljer detta jättefina halsband från Tory Burch pga att jag inte använder silver smycken längre. Kan skicka fler bilder vid behov, de är i gott skick!
Tory burch halsband
Tory burch halsband - 89 Tory burch halsband - 90

Tory burch halsband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tory burch halsband, aldrig använt! Man kan justera storleken så som man vill

L.A
L.A
(45)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Ljusblå acne mössa - Säljer denna acne mössan i ljusblå som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Svart Hermm”es bälte med silver  - Snyggt svart läderbälte från Hermm”es med ikoniskt H-format metallspänne i silverfärg. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna som ger en exklusiv känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Lv mössor  - Lv mössor i färgen svart och grå
Buff - NEW YORK - Jättefin, varm och skön buff i en svart färg! Buffen är i polarfleece och är sydd för hand. Passar perfekt för lite kyligare dagar! Vid frågor eller funderingar är det bara att skicka ett meddelande!
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕