
Stort set med silvriga örhängen, armband & ringar
1000 SEK
Samling med unika silvriga örhängen och breda armband i olika former och mönster. Örhängena har detaljer som spiraler, etniska mönster, geometriska former och pärldetaljer. Armbanden är chunky och har coola strukturer. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och boho-vibe. OBS EJ FRÅN KINA, silverplaterade smycken av riktigt bra kvalitet! Har sålts tidigare och gått som smör, nu har jag ett parti kvar som jag säljer. 6 armband, 19 örhängen & 7 ringar.
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.