Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fjäril Hårklämmor  - *En fjäril kedja hänger på slutet av klämman 🐿️
Grön blomformad och rosa fjärils hårklämma - Två hårklämmor säljes! Ena är grön och formad som en blomma med rundade blad, den andra är transparent rosa och glittrig, formad som en fjäril med facetterade vingar. Båda är i plast och har starka fjädrar för att hålla håret på plats.
Hårklämma  - Grön fjäril hårklämma🦋 oanvänd och sjukt fin i håret! Fungerar sjukt bra till tjockt hår men även till tunnare💗 skriv vid frågor, pris kan diskuteras vid snabb affär💞
Hårklämma  - Säljer den här glittriga rosa hårklämman som jag köpte i sommras för 90kr men säljer den för 50kr använd några gånger inga defekter skriv om du har frågor eller vill köpa
Hårklämma - En hårklämma med en röd rosett.
Hårklämma - Häftig hårklämma med stjärn-motiv. Lite åt det mindre hållet
Hårklämma fjäril med pärlor på - En hårklämma som jag köpte från glitter. Vill inte ha den längre  för använder inte hårklämmor längre. Säljer den för 50 men kan tänka mig att sänka priset beror på hur lågt.
Fjärils hårklämma!
Fjärils hårklämma!  - 89 Fjärils hårklämma!  - 90 Fjärils hårklämma!  - 91

Fjärils hårklämma!

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin guldig hårklämma med lite detaljer! Snyggt till sommaren!

Zara
Zara
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Guldiga örhängen med pärlor och spetsdetalj - Säljer ett par snygga örhängen i guldton med rund vit pärla, hjärtformad transparent detalj och spetsig guldpendel längst ner. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med accessoarer! Lätta att sätta i med smidig låsning.  6cm lång
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Stilfullt handgjort halsband med hjärta  - Material-rostfritt stål, guldpläterat.  Kedjetjocklek-7mm
Lv mössa - Helt ny, skickas inom kort tid
Dior bälte  - Helt ny, skickas inom kort tid