Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Pilgrim armband - Superfint och nätt armband från Pilgrim i guldtonad metall med små gnistrande stenar som hänger längs kedjan. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken med lite extra bling. Justerbar längd med Pilgrim-tag vid låset. Knappt använt. En liten sten har ramlat av. Syns bäst på 3:e bilden där avståndet mellan stenarna är lite längre på ett ställe.
Armband från Pilgrim - Ett helt oanvänt armband från pilgrim, Rosé guld och jätte fint!
Pilgrim armband - Guld/ rosé armband från pilgrim, har använts men är i ganska bra skick.
Armband och örhängen från Pilgrim  - Säljer ett smycken från Pilgrim som består av ett armband med små berlocker i form av kors, ankare och hjärta (tro hopp och kärlek) och ett par örhängen med kors. Båda har färgen silver . Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Helt nya. Kan säljas enskilt!! 620 för båda, 385 för armbandet, 235 för örhängen.
Pilgrim armband silverpläterat  - Helt oanvänt silverpläterat armband från Pilgrim. Armringen har ett lätt klicklås! Säljer då det inte riktigt passade mig! Present låda medföljer❤️ Skriv för mer bilder!
Halsband från Pilgrim - Knappt använt, så fint!
Pilgrim örhängen - Aldrig använda, nypris 449kr❤️ Köpta för ett tag sedan så finns ej kvar att köpa!
Pilgrim örhängen - Helt nya, aldrig använda, nypris 179❤️