Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
PRADA solglasögon - Snygga solglasögon från Prada med brunmelerad båge och svarta detaljer. Modellen har en klassisk rundad form och loggan i guld på sidan. Kommer med originaletui och ask. Perfekt accessoar för dig som vill ha en lyxig vibe.💞💞
 solglasögon från Prada - Snygga svarta solglasögon från Prada med en rektangulär form. De har en elegant och stilren design som passar perfekt för soliga dagar. Använd 1 gång
Äkta prada solglasögon - Hej säljer dessa äkta solglasögon från Prada. Köpta i New York, USA. Helt oanvända.
Prada solglasögon - Så snygga och stilrena solglasögon från Prada, sparsamt använda i superfint skick. Nypris 5500  säljer för 2000. Kan gå ned i pris vid snabb affär!
Solglasögon från Prada - Säljer ett par snygga solglasögon från Prada i mycket bra skick. De har en modern design med mörka glas och en stilren metallram. Perfekta för både sommar och vår, och ger en lyxig touch till vilken outfit som helst. Kommer med originalförpackning. Köpta för 3500kr.
PRADA solglasögon  - Säljer ett par Prada LINEA ROSSASOLGLASÖGON - BLACK. Köpta för 2700kr på Zalando. Glasögonen är i nyskick och knappt använda. Fodralet har tappat lite färg på prada texten som syns på bild. Annars felfria.  Vid frågor pm!  /Max
Prada solglasögon - Använd fåtal ggr  Som helt nya  Tillkommer 2 boxar
Svarta solglasögon från Prada - Snygga svarta solglasögon från Prada med breda skalmar och mörka linser. Glasögonen har en stilren, rektangulär form och kommer med originalfodral, certifikat och manual. Tillverkade i Italien och har Prada-logga på skalmen.
Prada solglasögon
Prada solglasögon  - 89 Prada solglasögon  - 90 Prada solglasögon  - 91

Prada solglasögon

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Prada

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta solglasögon från Prada nypris 2345:-

karintottie
karintottie
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Guld halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart L bälte - Ett svart rutigt L bälte med silver spänne
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Bälte - Nytt bälte
Svart New Era White Sox keps - Säljer en svart New Era 59FIFTY keps med White Sox-logga i vitt framtill. Baksidan har broderad text 'LOVE HUSTLE GAME' i vitt och rött. Klassisk flat brim och MLB-logga bak. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil.
Guldfärgat halsband med pärlor - Stilrent halsband i guldfärgad metall med chunky kedja och hängande vita droppformade pärlor. Perfekt statement-piece som lyfter vilken outfit som helst.