Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silver ringar - Säljer 2 tjocka silver ringar och de gör jag för att de är förstora för mig och jag brukar ha xs i ringar då jag har väldigt små ringar så antingen är detta xs fast stor storlek eller en S
Vågformad silverring - Säljer en snygg vågformad ring i silver. Perfekt för dig som gillar unika och trendiga smycken. Ringen har en cool, böljande design som sticker ut och passar till alla outfits.
4st silverringar - Säljer dessa supersnygga och simpla ringar i silver ❣️
Olika silverringar - Silverringar från olika butiker. Några av dem är helt oanvända. Alla förutom guldringen är storlek xs, guldringen är L.De kostar 15 kr styck.
Silverring - Jättefin ring!! Rostfritt stål. Fina diamanter på
Silverring - Stilren silverring💗
Silverring - Silverring från pilgrim med små ”diamanter”💗
Supersnygga silverringar
Supersnygga silverringar - 89

Supersnygga silverringar

Storlek: S-M
Kategori: Accessoarer
Märke: H&M

2 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina silverringar i fint skick, använda cirka 1-2 gånger, säljs då jag anser att jag inte passar i det💞 Nypris: 150 kr Mitt pris: 2 kr st💞

Carla.kuy
Carla.kuy
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Maria Nilsdotter örhängen  - Ett för 1400, båda för 2700kr🩷🩷 nypris: 5590kr🩷
örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Blått Christian Dior J'Adior armband - Snyggt blått armband från Christian Dior med texten 'J'Adior' broderad i vitt. Armbandet är gjort i bomull och har flätade band med tofsar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.