Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ring - Säljer en jättefin ring som inte används längre!!
Ringar - Säljer dessa jätte fina ringar kommer inte ihåg vart jag köpte dom men det är tre på andra bilden är lite rostade
Ringar - Silver ringar från Snö of Sweden. Köpt för ungefär 400 kr tillsammans. Inga defekter alls och går att töja ut och tillbaka.
Ringar  - Nu är våra supersnygga ringar i rostfritt stål tillbaka i lager så passa på! 💕Modell ”Zara”.
Ring  - Helt oanvänd ring som jag köpte för 60kr och säljer nu för 50kr💕 skriv för fler bilder
Ring - Storlek 19,8mm
Ring - Storlek 16,5mm
Ring
Ring - 89 Ring - 90

Ring

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina, unika ring då den tyvärr inte kommit till användning. Ringen ser ut som ett glasliknande material med inslag av olika färger (blå, gul, orange). Skulle vilja säg att den passar S/M. Meddela mig vid fler frågor!😊

Kläddump
Kläddump
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Ljusblå acne mössa - Säljer denna acne mössan i ljusblå som passar perfekt till de kallare vinterdagarna ❄️
Silver halsband  - GRATIS GÅVA MED VARJE ORDER! Stilren silverfärgad halsband i modern design, små guldetalj perfekt som vardagssmycke eller att klä upp en outfit. Tillverkad i slitstark mässing-stål som ej rostar och är bekväm att bära hela dagen. Gratis gåva på köpet, snabb leverans, jag svarar alltid snabbt och skickar direkt. Perfekt present till dig själv eller någon du tycker om 💖 ✨💎📦💬
Svart Hermm”es bälte med silver  - Snyggt svart läderbälte från Hermm”es med ikoniskt H-format metallspänne i silverfärg. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna som ger en exklusiv känsla. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Buff - ROME - Jättefin, varm och skön buff i en beige färg! Buffen är i polarfleece och är sydd för hand. Passar perfekt för lite kyligare dagar! Vid frågor eller funderingar är det bara att skicka ett meddelande!
Lv mössa  - Helt nytt
Grå mössa med rutmönster - Snygg grå mössa med klassiskt rutmönster och vikt kant. logga på en patch framtill. Mjuk och stretchig kvalitet som känns lyxig och trendig. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiv streetstyle. GE PRISFÖRSLAG! Skriv om ni har frågor