Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Halsband - Säljer ett jätte fint bokstavshalsband i guld💕 halsbandet är i 925 sterling silver
Halsband - Köpt från vinokilo Frakt 15kr
Halsband - ⭐️Lyft din stil med detta tidlösa silverfärgade halsband på 50 cm. Dess klassiska design gör det perfekt att bära både till vardags och vid festliga tillfällen. Den skimrande finishen ger en sofistikerad touch, medan längden på 50 cm gör att det sitter bekvämt runt halsen och framhäver din look på ett subtilt men stilfullt sätt.⭐️
Halsband kedja - Kedjehalsband från Våga. Aldrig använd.
Halsband och armband - Säljer nu dessa halsband och armband för endast 15kr styck (pris går att diskuteras)
Halsband
Halsband - 89 Halsband - 90

Halsband

Storlek: -
Kategori: Accessoarer

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett halsband med 3 kedjor. Tillhörande armband finns om så önskas.

kim myrtenblad
kim myrtenblad
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldörhängen med pärlor och spets - Säljer ett par snygga örhängen i guldfärg med tre vita pärlor och en spetsig detalj längst ner. Örhängena har klicklås och ger en cool men elegant vibe. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Mystery box guld  - Mystery box fylld med unika guldfärgade ringar i olika former, som hjärta, kanin med rosa sten, drakflyg, vampyrtänder, masker och text som SIS och MOM. Perfekt för dig som gillar att överraska dig själv med snygga accessoarer. (Obs endast 1 Pär box, vid beställning av bundle får man alltid 2 olika!)
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.