Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Valentino örhänge - Helt oanvänt örhänge från Valentino! ❣️Pris kan diskuteras vid snabbt affär
Valentino örhängen (fake) - Jättefina örhängen som ser ut som Valentinos spike stud earrings. Skriv vid prisförslag.💗
Solglasögon från Valentino - Snygga solglasögon från Valentino med guldfärgade bågar och mörka linser. De har en elegant och minimalistisk design som passar perfekt för en stilren look. Tillverkade i Italien.
Valentino armband  - Hej! Säljer nu det här riktigt snygga Valentino armbandet. Armbandet är i mycket bra skick. Allt på bilderna medföljer. Hör av dig vid frågor
Valentino armband - Valentino Garavani Rockstud-armband i guldtonad metall. Använd en del och har enstaka defekter vilket man ser på tredje bilden. Ikoniskt och stilrent smycke, kommer med originalpåse och ask. Köpt på MyTheresa för 6000kr.
Örhängen  - Nya