Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fendi hatt - Säljer nu min äkta Fendi hatt som är köpt på Vestaire colective för 5388kr det är storlek S alltså 57cm mitt pris är 2000kr den är i jätte bra skick priset kan även sänkas vid snabb affär
Bälte Fendi - Jätte fint bälte från fendi
Fendi keps - Ny
Solglasögon Fendi - Ny pris: ca 2100kr säljer för 1500kr. Gick ner i vikt och tyvärr är de för stora för mig. Box är lite sliten (sonens tänder), solglasögon i väldigt bra skick.
Mönstrad keps från Fendi - Snygg keps från Fendi med ett distinkt mönster i svart och brunt. Kepsen har en klassisk skärm och justerbar passform. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Fendi halsduk - Brunsvart Fendi halsduk
Fendi keps  - Säljer en brun och svart keps från Fendi med det klassiska FF-mönstret över hela kepsen. Justerbar rem baktill i läder. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxiga detaljer och streetstyle.
Fendi Kan I
Fendi Kan I - 89

Fendi Kan I

Storlek: medium
Kategori: Accessoarer
Märke: Fendi

12000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fendi Kan i, brun färg med guld detaljer. Sparsamt använd. Inköpt på Farfetch. Dustbag och kvitto följer med.

Louboutin87
Louboutin87
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕
Guldig klocka - Säljer en guldfärgad klocka från Sottas med rektangulär urtavla och metallarmband.
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗