Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cinnamoroll coin purse / plånbok - Liten coin purse/plånbok från Sanrio med Cinnamoroll-motiv samt flera karaktärer på baksidan! OANVÄND men min brorsdotter öppnafe och tog ut den ur plasten 🤪 annars i nyskick!
Cinnamoroll Halsband - Woooof
Cinnamoroll nyckelknippa - Har används som man kan se på bild
Cinnamoroll figur - Charmig blå Cinnamoroll figur med kattöron och vita detaljer. Den har guldaccenter och rosa blommor, placerad på en röd bas med guldmynt. Perfekt som dekoration eller samlarobjekt.
Cinnamoroll nyckelring med blå donut - Supergullig nyckelring med Cinnamoroll-figur som sitter i en blå donut med strössel. Nyckelringen har även en liten muffin-berlock och ett blått band med texten 'only you'. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna! Helt oanvänd
cinnamoroll sanrio nyckelring - En söt, vit och fluffig nyckelring i form av en kanin med långa öron. Den har blå broderade ögon och en glad mun, samt små rosa hjärtan på kinderna. Nyckelringen har en guldfärgad kedja och ring.
cinnamoroll sak
cinnamoroll sak - 89 cinnamoroll sak - 90 cinnamoroll sak - 91

cinnamoroll sak

Storlek: ca 15cm hög
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

cinnamoroll som kan användas som nyckelring, pennställ, annan förvaring eller vad du vill <33 i nyskick!! säljer även samma med pompompurin-motiv :3 finns på min profil och du får rea om du köper båda^^🩷 frakt 30kr

elviri
elviri
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silverpläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Maria Nilsdotter örhängen  - Ett för 1400, båda för 2700kr🩷🩷 nypris: 5590kr🩷
Silverarmband Caroline Svedbom - Snyggt och stilrent armband från Caroline Svedbom i silverfärg med två glittriga stenar framtill. Armbandet har en tunn, elegant form och passar perfekt för dig som gillar diskreta men lyxiga detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din look.
Bälte - Helt nytt! Dm vid intresse!
Säljer en LV bälten svart jätte fin bälten  - Inga skador och är en fin bälten svart